SPĘDZIŁEM 72 GODZINY W LESIE | SURVIVALZawsze chciałem się dowiedzieć jak to jest RZUCIĆ WSZYSTKO I POJECHAĆ W BIESZCZADY 🌲🌔 W końcu to zrobiłem! Z dala od telefonu i ludzi po prostu pojechałem w sam środek Bieszczadzkich lasów. Postanowiłem przeżyć tam 72 godziny nie mając przy sobie niczego poza TRZEMA wybranymi przedmiotami:
1. przedmiot wybrała osoba, której komentarz wygrał konkurs,
2. przedmiot wybraliście WY na społeczności Maksymalnie,
3. przedmiot wybrałem JA,
+ dostałem 4 przedmiot NIESPODZIANKĘ, który wysłał do mnie InPost

Zobacz jak poradziłem sobie ze znalezieniem pożywienia 🐟, rozpaleniem ognia 🔥 czy przygotowaniem miejsca, w którym bezpiecznie będę mógł spędzić noc ⛺️.

W odcinku wzięła udział Magda Gorzkowska, która w tym roku zdobyła ośmiotysięcznik Makalu. Śledźcie dalsze osiągnięcia Magdy!

Odcinek powstał przy współpracy z InPost

🔥 SUBSKRYBUJ KANAŁ ✔️
🔥 ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ ✔️
🔥 UDOSTĘPNIJ FILM NA SWOIM PROFILU ✔️

Zapraszam na moje profile:
▶️
▶️

Wpadaj też na grupę:
▶️

Współpraca komercyjna: Wspolpraca@abstra.tv
#maksymalnie

23 comments

  1. Aha dla filmu zabił ryby,.rozumiem w prawdziwych sytuacjach żeby przeżyć a nie żeby se fjmu dorobić bo to żywa istota czująca, nie potrzebne mięso do życia istnieje coś takiego jak owoce i warzywa kasza gryczna jajka jak tylko nie wystarczy to suplementy diety dla niedobór da się żyć a jak suplementy nie są zdrowe to powiedzcie mi to jak jadłtydzien zupki chinskie

  2. 6:32 niezbyt mądre to co zrobiłeś ponieważ może zawierać ona bakterie i powinna być ona specjalnie przefiltrowana na przykład kapsułkami lub specjalnymi filtrami

  3. Ale ta zjeb(BUM)na cenzura jest wkurw(BUM)jąca :/ Może następnym razem jak kręcisz wideo, to zmień trochę słownictwo?

Leave a comment

Your email address will not be published.